Skip to main content

Renowacja pionów kanalizacyjnych – Łódź i okolice

Interesuje Państwa renowacja pionów kanalizacyjnych? Łódź i okolice to jeden z obszarów, w którym przeprowadzamy liczne prace tego typu, przede wszystkim w tzw. starej tkance miejskiej, tj. w kamienicach, w tym również tych zabytkowych, i blokach wybudowanych w pierwszej połowie ubiegłego wieku. Naszymi klientami są zarządcy i administratorzy budynków mieszkalnych, ale też szkoły, urzędy, biurowce, hotele itp. Przeprowadzamy prace polegające na pełnym udrożnieniu i uszczelnieniu rur, a ich trwałość jest oceniana na 30 lat – podobnie jak w przypadku wymiany pionów!

Renowacja pionów kanalizacyjnych w Łodzi i okolicach to prosty sposób na przywrócenie ich pełnej sprawności na kolejne lata. Prace charakteryzują się niskim stopniem uciążliwości i skomplikowania, a rewolucyjny materiał ElastoFlake bez problemu wytrzymuje duże obciążenia mechaniczne, różnice temperatur itp. Jego gładka powierzchnia zapobiega ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami stosowanej przez nas procedury lub też uzyskania wyceny. Działamy w całej Łodzi i okolicach, a także w wielu innych lokalizacjach w Polsce!