Skip to main content

Renowacja wpustów dachowych i rur odprowadzających wodę opadową z dachów

Jak przywrócić drożność systemom odprowadzania wody opadowej z dachów? Odpowiedzią może być renowacja rur z użyciem rewolucyjnego materiału ElastoFlake. Cały proces obejmuje inspekcję i oczyszczenie rur, a następnie aplikację od wewnątrz trwałego polimeru, który odpowiada za uszczelnienie powierzchni i spowalnia proces osadzania się na niej zanieczyszczeń.

Prace polegające na renowacji wpustów dachowych i rur odprowadzających  wodę opadową z dachów realizowaliśmy wielokrotnie w różnych miastach Polski oraz w różnych typach budynków. Metoda reliningu nadaje się do stosowania w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, budynkach biurowych, komercyjnych, a także w obiektach użyteczności publicznej, a nawet takich, które są objęte opieką konserwatora zabytków. Jej olbrzymią zaletą jest bezinwazyjność – dostęp do rur odbywa się z dachu, a mieszkańcy lub użytkownicy budynku nie odczuwają żadnych niedogodności.

Interesuje Państwa renowacja wpustów dachowych i rur odprowadzających wodę opadową z dachów? Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub indywidualnej wyceny!