Skip to main content

Renowacja pionów kanalizacyjnych – Kraków

Przeprowadziliśmy renowację pionów kanalizacyjnych w Krakowie przy zastosowaniu innowacyjnej technologii Relining. Przywróciliśmy pełną sprawność pionom kanalizacyjnym w bloku zbudowanym w latach 60 ubiegłego wieku, wykonanym z wykorzystaniem rur żeliwnych starej generacji.

Prace obejmowały inspekcję rur przy użyciu kamery TV, ich dokładne oczyszczenie z osadów i zanieczyszczeń oraz osuszenie. Następnie nałożyliśmy rewolucyjny materiał ElastoFlake – polimer, który zapewnił 100% uszczelnienie systemu kanalizacji i jego pełne udrożnienie. Ponieważ ElastoFlake ma śliską powierzchnię, nie ulega ponownemu zanieczyszczeniu, co gwarantuje zachowanie przepustowości kanalizacji nawet przez ponad 30 lat. To okres porównywalny z „długością życia” nowych rur plastikowych.

Usługa naprawy kanalizacji w Krakowie została wykonana w krótkim czasie i w 100% bezinwazyjnie, z zachowaniem istniejącej infrastruktury oraz normalnego użytkowania. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych takimi rozwiązaniami w swoich budynkach. Obsługujemy m.in. spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, hotele oraz obiekty użyteczności publicznej.