Skip to main content

Renowacja pionów kanalizacyjnych – śląskie

W województwie śląskim wielokrotnie realizowaliśmy prace związane z renowacją pionów kanalizacyjnych. Innowacyjna technologia polegająca na pokryciu wnętrza rur trwałym i elastycznym polimerem ElastoFlake zapewnia ten sam efekt co wymiana rur, ale jest praktycznie bezinwazyjna. Trwałość rur po renowacji ocenia się na 30 lat, a sam proces odnawiania jednego pionu trwa zaledwie jeden dzień. Ponadto renowacja nie zmniejsza przepustowości rur i zapewnia ich pełne udrożnienie.

Realizowane przez nas renowacje pionów kanalizacyjnych w województwie śląskim odbywają się przede wszystkim w blokach mieszkalnych z okresu PRL oraz w starych kamienicach, m.in. familokach. Prace nie są uciążliwe dla mieszkańców, ponieważ są ciche i mało inwazyjne. Ekipa potrzebuje dostępu jedynie do mieszkań na najwyższej kondygnacji, a kanalizacja jest wyłączona z użytku zaledwie na kilka godzin.

Interesuje Państwa renowacja pionów kanalizacyjnych? Śląskie to jeden z obszarów, na którym oferujemy swoje usługi. Pracujemy na zlecenie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowej, ale też zarządców budynków administracji publicznej, obiektów komercyjnych i innych. Nasza technologia jest również dopuszczona do stosowania w obiektach objętych opieką konserwatorską i z powodzeniem może być stosowana w budynkach zabytkowych.