Skip to main content

Renowacja pionów kanalizacyjnych – Lublin

Renowacja pionów kanalizacyjnych w Lublinie została przeprowadzona za pomocą technologii relining z użyciem innowacyjnego materiału ElastoFlake. Polimer został rozpylony od wewnątrz w oczyszczonych wcześniej rurach, uszczelniając je i zapewniając im kolejne 30 lat bezproblemowego funkcjonowania.

Renowacja kanalizacji metodą reliningu charakteryzuje nie tylko wysoka skuteczność, ale też bezinwazyjność. Niniejsza realizacja nie wymagała więc kucia ścian ani żadnej innej ingerencji we wnętrza. Do przeprowadzenia tego typu prac potrzebny jest tylko dostęp do pionów z poziomu najwyższej kondygnacji budynku. Dzięki temu jego mieszkańcy czy użytkownicy nie odczuwają żadnych niedogodności – tym bardziej, że renowacja kanalizacji w jednym pionie trwa tylko jeden dzień!

Interesuje Państwa renowacja pionów kanalizacyjnych w Lublinie lub innym mieście w Polsce? Swoją ofertę kierujemy do administracji budynków mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej itp. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i wyceny.