Usługi dodatkoweOcena stanu technicznego rur (monitoring kamerą TV)

Wykonujemy inspekcje rur kanalizacyjnych wraz z oceną ich stanu technicznego. Po wykonanej pracy klient otrzymuje nagranie z monitoringu. Kamery wyposażone w liczniki metrów pozwalają na dokładne zlokalizowanie ewentualnych uszkodzeń i niedrożności.

Czyszczenie mechaniczne rur kanalizacyjnych

Czyścimy rury kanalizacyjne metodą mechaniczną, która umożliwia usunięcie wszystkich osadów z kamienia i rdzy. Czyścimy zarówno rury poziome, jak i pionowe; piony łazienkowe i kuchenne; wszystkie rodzaje rur - z plastiku, stali nierdzewnej, betonu, miedzi i żeliwa, o średnicach DN50-DN20.

Udrażnianie

Usuwamy zatory, udrażniamy piony kanalizacyjne. Posiadamy sprzęt pozwalający na usunięcie przedmiotów znajdujących się wewnątrz rur, które utrudniają przepływ ścieków.

green

Naprawy punktowe

Naprawiamy miejscowe uszkodzenia, pęknięcia, dziury, rysy w rurach kanalizacyjnych za pomocą niezawodnego materiału ElastoFlake. Dzięki naszej metodzie można naprawić uszkodzony fragment rury dostając się do niej poprzez rewizję lub przyłącze. Nie trzeba kuć ścian i wymieniać uszkodzonego fragmentu. Wszystkie prace odbywają się bezinwazyjnie.

Umów się na spotkanie

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Potrzebujesz pomocy technicznej?

Skontaktuj sie z nami

Szybki kontakt

Biuro
ul. Wichrowa 7c lok. 11
04-682 Warszawa
tel. (22) 122 88 59
biuro@szott.pl

Sprzedaż usług

tel. 733 11 88 82
renowacja@szott.pl

Sprzedaż sprzętu

tel. 733 11 88 00
sprzet@szott.pl

Pomoc techniczna

tel. (22) 122 88 59
biuro@szott.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © SZOTT / Realizacja: Strony Internetowe CubeMatic